X
Dodawanie obiektów odbywa się
poprzez serwis główny Infoturystyka.pl Aby dodać obiekt przejdź dalej Dalej
Bazę noclegową dostarcza Serwis

Gospodarstwo Agroturystyczne Bogdanka

Zobacz stronę www Stara Białka 47
58-420 Lubawka
tel. 75 746 50 58
tel. 604 367 809


Gospodarstwo położone jest w w malowniczej wsi Stara Białka gm.Lubawka, pow.kamiennogórski.
W starym domu z 1854 r. znajdują się dwa pokoje 4-osobowe, 2 pokoje 2-osobowe, łazienka, do dyspozycji gości sala kominkowa, kuchnia - wyżywienie we własnym zakresie. Przy domu znajduje się teren rekreacyjny z plantacją malin. Na życzenie gości odbywają się spotkania z Bioenergoterapeutą. W gospodarstwie panuje miła i wesoła atmosfera.
W stawie na terenie gospodarstwa można łowić okazałe karpie, pstrągi, a w oddalonym o 1500 m. Zalewie Bokówka okonie, szczupaki, płotki, sandacze itp. Bukówka jest doskonałym miejscem na uprawianie sportów wodnych.
"BOGDANKA" stanowi doskonała bazę wypadową dla pieszych, rowerowych i samochodowych wycieczek do najatrakcyjniejszych zakątków Kotliny Jeleniogórskiej - Mała Bazylika - Krzeszów, Domki Tkaczy Śląskich - Chełmsko Śląskie - Skalne Miasto.
Zimą doskonałe tereny do uprawiania sportów zimowych. Wyciągi w Czarnowie, Karpaczu, Zacleżu to nie lada gratka dla zjazdowców, spokojnym polecamy malownicze trasy biegowe w okolicach Chełmczyka. Cisza, spokój i bliskość natury to nasz dodatkowy atut.