X
Dodawanie obiektów odbywa się
poprzez serwis główny Infoturystyka.pl Aby dodać obiekt przejdź dalej Dalej
Bazę noclegową dostarcza Serwis

Gospodarstwo Ekoturystyczne EKO-FARM

Zobacz stronę www Tyrolska 9
58-564 Sosnówka
tel. +48 075 76 10 618
tel. +48 0 509 307 280


Zapraszamy do Gospodarstwa Ekoturystycznego EKO-FARM!

"Gościu znużony, gościu znudzony jeśli zbłądzisz kiedyś w te strony zajrzyj tu do nas koniecznie"
 
Gospodarstwo do którego chcemy Państwa zaprosić położone jest na trasie Szklarska Poręba-Karpacz. Malownicze usytuowanie zawdzięczamy Karkonoszom przepięknym choć surowym górom z najwyższym szczytem 1602m n.p.m. Śnieżka , do którego prowadzą szlaki o różnym stopniu trudności.Nasze góry są atrakcyjne nie tylko zimą dla narciarzy, ale także dla miłośników pieszych wędrówek, którzy korzystając z wielu szlaków mogą zapoznać się ze wspaniałymi zabytkami (Kościółek Wang, zamek Chojnik, Park Miniatur , Sztolnie).
 
Prowadzimy gospodarstwo ekologiczne dzięki temu aktywnie chronimy środowisko naturalne. W 2003r. Otrzymaliśmy certyfikat AGROBIOTESTU.
Duże znaczenie dla wypoczynku i regeneracji sił ma żywienie. Zachęcamy więc Państwa do skorzystanie z naszej oferty kulinarnej. Posiłki staramy przygotowywać się z naszych ekologicznych produktów takich jak: mleko, ser kozi, jajka, dżemy, miód itp.
 
Atrakcją naszego gospodarstwa ekoturystycznego są zwierzęta: ( konik , kucyk, świnki wietnamskie, kozy,muflonowrzosówki, króliki i kury ).
 
Nasz stary tyrolski dom otoczony jest zielenią nie zabraknie więc miejsca na ognisko czy grilla. Dzieciom oferujemy duży plac zabaw i bliski kontakt z mieszkającymi w gospodarstwie zwierzętami:konikiem, kózkami, królikami, świnkami wietnamskimi,muflonowrzosówkami, ozdobnymi kurkami i oczywiście kotkiem i psem.
 
Do dyspozycji gości przygotowaliśmy 16 miejsc noclegowych w przytulnych i gustownie urządzonych pokojach.
Oferujemy 2 pokoje 2 osobowe; 1 pokój 3-4 osobowy; 1 pokój 2 osobowy z łazienka i tarasem.
Mieszkanie ( dwa pokoje od 4 do 6 osób z osobną kuchnią i łazienką ).
Dysponujemy salonikiem wypoczynkowym - duży dzienny pokój z telewizorem i miejscem do spożywania przygotowanym na życzenie domowym posiłkiem.
 
W obrębie gospodarstwa jest pole namiotowe i campingowe ( energia el. dostęp do łazienki i toalety), teren jest ogrodzony i posiadamy własny parking.
Dla Państwa którzy chcą wypocząć na łonie natury przygotowaliśmy miejsce, gdzie można ustawić namiot lub przyczepę campingowa.
Zapraszamy również na domowe obiadki.