X
Dodawanie obiektów odbywa się
poprzez serwis główny Infoturystyka.pl Aby dodać obiekt przejdź dalej Dalej
Bazę noclegową dostarcza Serwis

Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy WILLA ELŻBIETA

Zobacz stronę www Grottgera 11
58-540 Karpacz
tel. 661-685-494


Zapraszamy państwa do nowo wyremontowanego obiektu Willa Elżbieta, którego położenie pozwoli Państwu cieszyć się ciszą oraz bliskim dostępem do szlaków turystycznych. 15min spacerem do centrum stanowi idealną lokalizację dla zapewnienia naszym gościom relaksu, wypoczynku oraz  daje możliwość skorzystania z licznych atrakcji, które oferuje miasto Karpacz. W sąsiedztwie naszego obiektu znajduje się SPA, Aquapark, kręgielnia oraz miasteczko wprost z Dzikiego Zachodu- Western City.

W naszej Ofercie znaleźć mogą Państwo pokoje 1-, 2- i 3- osobowe wyposażone w łazienki, TV oraz Internet Wi-Fi. Nasi goście mogą oczywiście także liczyć na domowe jedzenie w postaci śniadań i obiadokolacji.
 
Zarówno przed Willą jak i na jej terenie znajdują się miejsca postojowe.
 
Starając się aby naszym gościom niczego nie brakowało organizujemy liczne ulgi w postaci zniżek na lokalne atrakcje np. darmowe karnety na stok ,,RELAX”, zniżki w wypożyczalni
sprzętu narciarskiego itp.
 
W naszej ofercie znajduje się 25 miejsc noclegowych w łącznie 11 pokojach oraz w apartamencie. Pokoje są wyposażone w pojedyncze łóżka z możliwością ich złączenia oraz dostawki, telewizję oraz toaletę. Większość pokoi posiada również balkon a dla wszystkich gości udostępniony został taras z przepięknym widokiem na Karkonosze.