X
Dodawanie obiektów odbywa się
poprzez serwis główny Infoturystyka.pl Aby dodać obiekt przejdź dalej Dalej
Bazę noclegową dostarcza Serwis

WILLA OLIMPIJCZYK

Zobacz stronę www Nad Łomnicą 8
58-540 Karpacz
tel. 601 719 672
tel. 693 652 672


Willa Olimpijczyk

Zapraszamy Państwa do wypoczynku w naszych progach. Dom jest położony w centrum Karpacza, a jednocześnie w spokojnej i cichej okolicy. Zapewnia to łatwe dotarcie do wszystkich atrakcji miasta oraz harmonijne warunki odpoczynku w zgodzie z naturą.
 
Prowadzimy rodzinny pensjonat o sportowych tradycjach w sportach zimowych - saneczkarstwo i bobsleje, stąd nazwa Willa Olimpijczyk.
 
W pensjonacie oferujemy Państwu pobyt w ładnych, wygodnych pokojach i milej atmosferze. Służymy pomocą i radą we wszelkich sytuacjach oraz informacją o okolicy i możliwych atrakcjach. Każdy gość otrzymuje klucze od pokoju i od obiektu, dzięki czemu może o każdej porze wyjść i przyjść. Samochód można pozostawić bez dodatkowych opłat na dobrze ogrodzonym, oświetlonym i zamykanym parkingu. Mieścimy się w centrum Karpacza ok. 80 m. od głównej drogi, nieopodal Stadionu Miejskiego.
 
W każdym pokoju znajduje się kompletnie wyposażona łazienka. Cały obiekt jest ogrzewany. W obiekcie znajduje się dostępna dla gości przestronna i kompletnie wyposażona kuchnia wraz z naczyniami i sztućcami.
 
Mają Państwo możliwość odpoczynku w rozległym ogrodzie, gdzie znajdują się meble ogrodowe oraz miejsce na grilla.
 
Możliwości rekreacyjne i atrakcyjność okolicy prawie o każdej porze roku gwarantuje zadowolenie nawet wymagających klientów. 
 
Rodzinny obiekt czynny cały rok.