X
Dodawanie obiektów odbywa się
poprzez serwis główny Infoturystyka.pl Aby dodać obiekt przejdź dalej Dalej
Bazę noclegową dostarcza Serwis

ŚWIERKOWE WZGÓRZE

Zobacz stronę www Podleśna 5
58-540 Karpacz
tel. 721 242 524


Witamy na Świerkowym Wzgórzu w Karpaczu.
 
Znajdą tu Państwo luksusowe, wybudowane w technologii góralskiej drewniane domki zlokalizowane w Karpaczu, łączące tradycję z nowoczesnością i komfortem. Osada położona jest na malowniczym, zacisznym wzgórzu w Karpaczu Górnym na wysokości 830 m n.p.m. na granicy Karkonoskiego Parku Narodowego, skąd rozpościerają się widoki na Śnieżkę i dolinę Karpacza. To szczególne miejsce zapewni Państwu wypoczynek w ciszy i spokoju, wśród śpiewu ptaków.
 
Nasze chaty, każda o powierzchni około 70m2, wykonane są ze świerkowych bali drewnianych. Zostały pokryte dachem z osiki i wyposażone w okna drewniane. Dzięki temu charakteryzują się niepowtarzalnym wewnętrznym mikroklimatem i walorami zdrowotnymi. Technologia ta pozwala z łatwością utrzymać pożądaną temperaturę wnętrza niezależnie od pory roku – zimą daje ciepłe schronienie bez przesuszonego powietrza, latem – schronienie przed upałami.
 
W każdej chacie Świerkowego Wzgórza nasi goście mają do dyspozycji:  
  • pokoje sypialne, 
  • salon z kominkiem i telewizorem,  
  • w pełni wyposażony aneks kuchenny, 
  • WC z prysznicem oraz indywidualną 3-4 osobową saunę wraz z drewnianą balią do kąpieli,
  • bezpłatny dostęp do Internetu.
Do dyspozycji gości jest również ogrodzony teren, parking, ogrzewane pomieszczenie  gospodarcze do przechowywania nart, desek lub rowerów.