X
Dodawanie obiektów odbywa się
poprzez serwis główny Infoturystyka.pl Aby dodać obiekt przejdź dalej Dalej
Bazę noclegową dostarcza Serwis

Stara Kuźnia k. Karpacza

Zobacz stronę www Sadowa 6
58-564 Sosnówka
tel. 512 911 855
tel. 500 290 337


Stara Kuźnia k. Karpacza serdecznie zaprasza Państwa do malowniczo położonej Sosnówki, położonej u stóp Karkonoszy. Zapraszamy zarówno gości indywidualnych jak i całe rodziny.

Do państwa dyspozycji pozostawiamy 45 miejsc noclegowych w pokojach wyposażonych w  łazienki z prysznicem, z dostępem do Internetu Wi-Fi.

Na miejscu czeka na Państwa wiele atrakcji turystycznych, będących obowiązkowym punktem wycieczki w Karkonosze. Dla swoich gości mamy również takie atrakcje jak przejażdżki bryczką konną, jazdę konną, wycieczki po Dolinie Pałaców i wiele innych.

W sezonie zimowym jako dodatkową atrakcję mamy dla Państwa organizowane przez nas kuligi konne.

Dla amatorów białego szaleństwa możemy zorganizować szkolenia narciarskie z możliwością wypożyczenia niezbędnego sprzętu.

Szanowni Państwo, mamy w swojej ofercie zakwaterowanie dla 45 osób, salę biesiadno-szkoleniową, ogólnodostępną kuchnię z jadalnią (sala TV). Obiekt jest po kapitalnym remoncie, każdy pokój wyposażony jest w nowoczesną łazienkę z prysznicem.

Dla rodziny i grup średnich wielkości proponujemy dwupokojowy 6-osobowy apartament z aneksem kuchennym o powierzchni 60m2. Wygodny i bezpieczny parking pomieści do 20 samochodów lub 3 autobusy.

Zapraszamy na Andrzejki, Sylwestra, szkolenia i kursy, imprezy integracyjne, obozy sportowe, spotkania rodzinne, wesela, komunie itp.

Wysoki standard pokoi z prywatnymi łazienkami pozwoli Państwu czuć się u nas jak w domu. Pobyt w Starej Kuźni z pewnością uprzyjemni jazda na bardzo spokojnych Hucułkach oraz lekcje jazdy konnej. Wyżywienie jest oferowane po wcześniejszym uzgodnieniu. Na życzenie naszych gości organizujemy grilla, ogniska tematyczne, a także gry terenowe.