X
Dodawanie obiektów odbywa się
poprzez serwis główny Infoturystyka.pl Aby dodać obiekt przejdź dalej Dalej
Bazę noclegową dostarcza Serwis

Gospodarstwo Agroturystyczne Ekologiczne POD ŚNIEŻKĄ

Zobacz stronę www Starowiejska 8a
58-533 Mysłakowice
tel. 500 31 50 50
tel. 75 713-12-66


Gospodarstwo agroturystyczne w podkarkonoskiej wsi Mysłakowice to wspaniałe miejsce do wypoczynku zarówno urlopowego jak i weekendowego.
 
Pragniemy zaoferować Państwu możliwość bezpośredniego kontaktu z przyrodą Karkonoszy, połączoną z niczym niezmąconym spokojem oraz czystym powietrzem.
 
Aby nasi goście mogli komfortowo odpocząć oddajemy do ich dyspozycji ciepłe i przytulne pokoje. Każdy z nich wyposażony jest w łazienkę, TV oraz czajnik bezprzewodowy.
 
Posiadamy pokoje: 1,2,3,4 osobowe.
Posiadamy równiez osobną salę dla gości.
 
W razie potrzeby nasi goście mogą skorzystać z mistrzowsko przygotowanych przez gospodynię posiłków.
 
Na terenie gospodarstwa znajdują się miejsca parkingowe.
 
Wszystkich , którzy chcą bezpiecznie i bez zgiełku wielkomiejskiego odpocząć zapraszamy do Karkonoskiej okolicy. Odnajdą się tu amatorzy górskich wędrówek -bliskość wszelkiego rodzaju szlaków pozwala delektować się spacerami w góry. Turyści o mocnych nerwach lubiący adrenalinę skorzystają z wspinaczki skałkowej, quadów itp. 
 
Odkrywców pałaców i zamków zainteresują miejsca i związane z nimi wydarzenia, które przyprawiają o dreszcze...i prowadzą przez mroczne opowieści o mieszkańcach dolnośląskich rezydencji- zbrodniach, namiętnościach i duchach pokutujących po dzisiejszy dzień w ostałych ruinach.
 
Grzybiarze, wędkarze, rowerzyści i miłośnicy jazdy konnej mają do dyspozycji spokojne i malownicze trasy. Jednym słowem Duch Gór otwiera przed nimi cały swój ogród... do zwiedzania którego zapraszają was właściciele Gospodarstwa Agroturystycznego "Pod Śnieżką.