X
Dodawanie obiektów odbywa się
poprzez serwis główny Infoturystyka.pl Aby dodać obiekt przejdź dalej Dalej
Bazę noclegową dostarcza Serwis

Pensjonat SIELANKA

Zobacz stronę www Spokojna 9
58-580 Szklarska Poręba
tel. 608773605


Szklarska Poręba Noclegi!
 
Tanie noclegi w Szklarskiej Porębie, to nie lada gradka. Spopularyzowana przez snowboadzistów Szklarska Poręba, stała się zimową mekką śnieżnych stoków. Latem natomiast, mekką dla rowerzystów! Setki kilometrów tras rowerowych, o różnych stopniach trudności, zapraszają turystów do aktywnego urlopu. Tanie noclegi szuka turysta, wędrowiec i rowerzysta. Od wiosny, aż do późnej jesieni, pokoje i apartamenty są przepełnione turystami. Szklarska Poręba sierpniowym "Festiwalem Rowerowym" oraz kolarskim "Tour de Pologne", zyskuje coraz to większą rangę i sławę. Tanie noclegi w Dolinie Kamiennej, tak w sezonie jak i po nim, stają się prawie nieosiągalne.
 
 
Coś dla zwolenników wspinaczki górskiej!
 
Zarówno w Szklarskiej Porębie jak i w innych wysokogórskich regionach, ze znalezieniem noclegów kłopotów nie brakuje. Tanie pokoje lub tylko noclegi, są niemałym problemem. Letni turyści, uprawiający wspinaczkę górską, rezerwują je już dużo wcześniej. W okresie, kiedy śniegi wiosenne stopnieją i jesienią ponownie się pojawią, noclegi w Szklarskiej Porębie są przechwytywane, przez adeptów wysokogórskich wędrówek.
 
 
Wypoczynek i sporty wodne w sezonie letnim!
 
Kto wcześniej - na przełomie kwietnia i maja - zarezerwuje sobie noclegi w Szklarskiej Porębie, może się cieszyć z możliwości oglądania wielu ciekawych imprezach sportowych. Śmiałkowie, lubiący walczyć z żywiołem wodnym, trenują w tym okresie kajakarstwo górskie! Jest to najlepszy okres, na pokonanie jednego z najtrudniejszych w Polsce górskich odcinków rzeki, między Szklarską Porębą a Piechowicami. O tej porze roku górską rzeką “Kamienna”, spływają wody z topniejących śniegów zachodnich Karkonoszy i Gór Izerskich. Miłośnicy spokojnych wód, mogą skorzystać z licznych kąpielisk i ośrodków wypoczynkowych nad jeziorami leśniańskim i złotnickim.
 
 
Wyposażenie pokoi w pensjonacie Sielanka!
 
Prawie wszystkie pokoje i apartamenty wyposażone są mniej więcej tak samo w:
nowe meble, podwójne lub pojedyncze sofy rozkładane lub łóżka, telewizor z TV SAT, nieograniczony dostęp do zasobów sieci - Wireless LAN (WiFi), łazienka z prysznicem, kuchnia śniadaniowa z lodówką, zlewozmywak, czajnik bezprzewodowy, talerze, kubki i sztućce. 
Ponadto dla wszystkich gości dostępne są również:
Buffet i jadalnia z kominkiem, gry planszowe, “Dart” i “kicker” (znajduje się w korytarzu), ogród ( łąka do opalania w ogródku), grill, parking, bezpieczny, ogrodzony teren z piaskownicą dla dzieci. Na życzenie za dodatkową opłatą możemy wypożyczyć mikrofalówkę.
 
Szklarska Poręba i Pensjonat Sielanka - ZAPRASZA!