X
Dodawanie obiektów odbywa się
poprzez serwis główny Infoturystyka.pl Aby dodać obiekt przejdź dalej Dalej
Bazę noclegową dostarcza Serwis

Apartament Wilcza

Zobacz stronę www Wilcza 3a/14
58-540 Karpacz
tel. 669-981-769Apartament Wilcza blisko centrum to najlepsze noclegi w Karpaczu!
 

Planujesz krótki weekendowy wypad? A może zamierzasz spędzić w tym pięknym mieście ferie czy wakacje? Skorzystaj z naszej oferty!

 

 

Nasz apartament jest dobrze zlokalizowany dzięki temu stanowi świetną bazę wypadową na pobliskie szlaki oraz wyciągi narciarskie.

Z okien piękny widok na Śnieżkę. Oferujemy apartament jednopokojowy z aneksem kuchennym, łazienką i balkonem. Kuchnia w pełni wyposażona w lodówkę, płytę elektryczną, garnki, naczynia itd. Ponadto Tv, suszarka do włosów oraz WiFi.


W pobliżu

  • Park Bajek,

  • tor saneczkowy czynny przez cały rok,

  • wyciąg narciarski,

  • Muzeum Sportu i Turystyki,

  • Muzeum Karkonoskie Tajemnice,

  • wspinaczka na Kruczych Skałach,


Karpacz jest niezwykle popularnym miejscem wypoczynku zarówno latem, jak i zimą. W Karpczu Górny utworzona została trasa dla miłośników biegówek, ponadto znajduje się tu i w okolicy wiele wyciągów, ze szkółkami narciarskimi oraz o różnych stopniach trudności. Latem aktywność w Karpaczu to przede wszystkim górskie wędrówki. Tysiące turystów przemierza miasto udając się na wyjątkowe szlaki z niezapomnianymi widokami oraz zdobywa szczyty takie jak Śnieżka zwana Królową Karkonoszy (1602 m n.p.m), Czarny Grzbiet (1480 m n.p.m.) lub Czoło (1268 m n.p.m.). To tylko niektóre atrakcje jakie czakają na Was w Karpaczu!

Zapraszamy Apartament Wilcza – czeka!