X
Dodawanie obiektów odbywa się
poprzez serwis główny Infoturystyka.pl Aby dodać obiekt przejdź dalej Dalej
Bazę noclegową dostarcza Serwis

Weegree House

Zobacz stronę www Ściegny 150A
58-534 Karpacz
tel. 784 089 918


   Marzysz o chwili wytchnienia? Chcesz zrobić coś dla ciała i ducha, spędzając niezapomniany czas w gronie najbliższych? Nieważne czy wolisz relaksować się w saunie, przedzierać przez zaśnieżone szlaki czy uczyć się rzucać lassem pod okiem kowbojów, Weegree House to miejsce dla Ciebie.

   Oferujemy nowoczesny apartament z niepowtarzalnym górskim klimatem i wspaniałymi widokami na Śnieżkę. Dołożyliśmy wszelkich starań, żeby spełnić Twoje oczekiwania. Dzięki temu w tym niezwykłym miejscu znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, aby odpocząć od codziennych problemów i obowiązków.

Klimatyzowana willa składa się z części wypoczynkowej i jadalnej. Przygotowaliśmy 5 przestronnych, jasnych pokoi, łazienkę na każdym piętrze i kuchnię z pełnym wyposażeniem.

Miło czas możesz spędzić w dużym salonie, gdzie czeka na Ciebie płaski telewizor i kwintesencja zimowych wieczorów: kominek.

Musisz odpisać na ważnego maila? Bez obaw, rozumiemy to dobrze. W Weegree House goście mogą bezpłatnie korzystać z Wi-Fi, a dobry zasięg to standard.

Dzieci będą szczęśliwe, mogąc korzystać do woli z bezpiecznego i świetnie zorganizowanego placu zabaw w ogrodzie i pokoju zabaw w willi.

Pozwól sobie na dodatkową dawkę przyjemności w naszej strefie SPA z sauną, wanną z hydromasażem, komfortowym jacuzzi i rozbudowanym pakietem usług dla zainteresowanych.

Na miejscu dostępny jest sprzęt do grillowania, wypożyczalnia rowerów i parking.